Ekonomi

HAYAT’a yeni atamalar / Enes Çizmeci, Avrasya ve Amerika Bölgesi’nden sorumlu Başkan Yardımcısı, Özgür Kölükfakı Türkiye Genel Müdürü oldu

Hayat, yeni bölge yapılanmasıyla coğrafi genişleme hedefini büyütüyor

Evde bakım, bebek bakımı, kadın kişisel bakım, kişisel sağlık, hijyen kağıtları ve evcil hayvan bakımı kategorilerinde 16 markayı dünya çapında milyonlarca tüketiciyle buluşturan Hayat’ın globalleşme stratejisi, bölgesel yapılanma ile güçlendirilmektedir.

Küresel ölçekte iş geliştirme ve büyüme fırsatlarını değerlendirmek amacıyla “Bölgesel Organizasyon” yapısına geçen Hayat, küresel ölçekteki faaliyetlerine devam etmektedir. “Avrasya ve Amerika”, “Orta Doğu ve Afrika”ve “Asya Pasifik”3 çatı altında toplanmıştır.

Enes Çizmeci, Avrasya ve Amerika Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu

Bölgesel yapılanma doğrultusunda; 2009 yılından bu yana şirketin Rusya ve Türkiye’de farklı görevlerinde görev yapmakta olup, 2017 yılından bu yana Türkiye Genel Müdürlüğü’nü başarıyla yürütmektedir. Enes Çizmeci, Avrasya ve Amerika Bölgesi Başkan Yardımcısıolarak atandı

Özgür Kölükfakı Türkiye Genel Müdürü oldu

Yeni bölgesel yapı içinde Hayat Türkiye Genel Müdürü  Ücretsiz Malikane oldu. Son olarak Unilever Türkiye’de Beslenmeden Sorumlu Lider Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Kölükfakı, Hayat markalarının Türkiye operasyonunu yürütecek.

2003 yılından bu yana Hayat’ın Türkiye, Cezayir, Bulgaristan ve Mısır ülkelerinde farklı görevlerde bulunan ve 2019 yılından itibaren Mısır Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Mustafa Tuncay, Ocak 2023 itibari ile Orta Doğu & Afrika Bölgesinden sorumlu Lider Yardımcısı olarak görev yaptı.yürütecek.

2004-2020 yılları arasında İran ve Cezayir’de, Şubat 2020’den itibaren Türkiye’de çeşitli görevler üstlendi. Asya PasifikBölgeden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmak Hasan Uğurbölgedeki mevcut rol ve sorumluluklarını sürdürecektir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu